Recenze Iphone aplikací 🕿 Vybíráme ty nejlepší aplikace a hry pro Iphone a Ipad.

Billa karta v Iphone

Svou Billa kartičku můžete mít nyní v elektronické podobě ve vašem apple zařízení. Je to novinka, protože doteď jste mohli u Billy využívat pouze fyzickou kartičku. Nově získáte do věrnostního programu přístup tak, že stáhnete přímo aplikaci, která bude obsahovat vaší kartu včetně kupón🡕 ů v nově rozšířeném věrnostním programu.

Svou BILLA Bonus klub kartu budete mít v aplikaci při sobě a nebudete ji muset lovit v peněžence. Zároveň máte také vždy aktuální přehled o stavu svého bodového konta před i po nákupu. V aplikaci si můžete také prohlížet aktuální letáky, zobrazovat přehledy výhodných nabídek na prodejnách nebo využívat kupóny🡕 se slevou🡕 u exkluzivních partnerů společnosti BILLA.

Ať už vyrážíte na nákup do své oblíbené prodejny nebo se nacházíte na nějakém novém místě, budete mít přehled o otevíracích dobách nebo můžete navigovat k nejbližší prodejně BILLA v okolí.

Zvykli jste si na recepty Gusto? Načerpat je můžete přímo v aplikaci. Sestavíte si tam nákupní seznamy ingrediencí ro jednotlivé recepty. Nikdy tak už při svém nákupu na nic nezapomenete.

A v čem spočívá věrnostní program? Na vybrané položky ze sortimentu získají zákazníci věrnostního programu výhodnější klubové ceny. Jak jste zvyklí, tak můžete také sbírat věrnostní body, které můžete vyměnit za značkové produkty se slevou🡕 . Velmi oblíbená je také 10 % narozeninová sleva🡕 v měsíci, kdy máte narozeniny. To se ani v aplikaci nemění. Základní schéma získání bodů: za každých 50 Kč, zaplacených za nákup v libovolné prodejně BILLA, získáte 1 bod. Obchodník pravidelně vyhodnocuje statistiky oblíbenosti nakupovaných produktů a díky tomu je schopen přinášet výhody specificky ušité na členy klubu a přinášet jim konkrétní výhody. Své sesbírané body pak můžete za tyto výhody směňovat na prodejnách nebo u partnerů. Veškerá aktuální nabídka pro věrnostní klub je časově omezená a může být omezená také aktuálními zásobami konkrétní prodejny.

Pro členství v klubu se stačí řádně registrovat a souhlasit s těmito Podmínkami klubu. Stačí, že jste fyzickou osobou, firmy členem klubu bohužel být nemohou. Členem se může stát pouze osoba starší 15 let.

A nyní k samotné aplikaci. Billa aplikace se podobá všem ostatním aplikacím na které jste ve svém iPhone zvyklí u ostatních obchodů. Speciální je právě navigační funkce, která vás zavede k nejbližší prodejně. Výhodou je také nákupní seznam, který mnoho aplikací dodnes nenabízí. Bohužel nákupní seznam nenaviguje v prodejnách. Možná někdy v budoucnu.

Funkce aplikace Billa pro iPhone:

* Registrace online do BILLA Bonus clubu

* Digitální karta BILLA Bonus clubu

* Slevové kupony na slevy🡕 u našich exkluzivních partnerů

* Možnost objednat si plastovou BILLA kartu

* Zobrazení aktuální stavu bodového konta

* Inspiraci v podobě receptů z blogu Gusto Academy

* Vyhledání nejbližší prodejny BILLA

* Výpočet trasy a navigace do vybrané prodejny

* Aktuální leták

* Nákupní seznam

* Kontaktní informace

Aplikace Billa je dostupná pouze v App Store pro iPhone. Nesnažte se ji instalovat z jiných zdrojů.

🕙 Přidáno 5.7.2022
📂 Kategorie: Nákupy

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře

Jana (2024-05-03):
Aplikace je nedomyšlená. proč se kupony nemohou aktivovat předem? Zdržuje to u pokladny a mezitím pokladní už zboží stejně namarkuje. Chtít slevu na dva produkty ani nezkouším. Je to zdlouhavé. Opravdu povedená aplikace. Jsem z toho otrávená.