Recenze Iphone aplikací 🕿 Vybíráme ty nejlepší aplikace a hry pro Iphone a Ipad.

Co je to Itunes?

ITunes tě dostanou všude. Hudba všude. Na každém zařízení. Je to služba, která vyžaduje předplatné. Ovšem čeká na vás obsah ve špičkové kvalitě. ITunes jednou provždy změnily to, jak si lidé pouštějí hudbu, filmy a podcasty. Itunes to jsou 3 samostatné aplikace - Apple Music, Apple TV a Apple Podcasty. Každá z těchto aplikací je od základu navržená tak, aby se v macu postarala o zábavu. V nových aplikacích je dostupný veškerý obsah knihovny iTunes. Všechno mezi vašimi zařízeními pak synchronizuje iClound. Obsah si můžete také zálohovat, obnovovat, synchronizovat ručně - jak potřebujete.

Apple Music je aplikace, která nabídne dokonalé prostředí pro streamování hudby na Macu. Procházet s můžete knihovnu 70 milionů skladem, objevovat nové umělce a skladby, najít dokonalý playist, stahovat muziku a poslouchat ji offline nebo si pouštět veškerou hudbu nasbíranou za dlouhé roky. Celá hudební knihovna je vždy synchronizována na všech zařízeních, kde máte staženou aplikaci. První 3 měsíce jsou zdarma.

Apple TV nabídne všechny filmy v nabídce a také Apple TV+. Apple TV si pustíte filmy a seriály Apple Original z Apple TV+ i další vybrané tituly. Dostanete se k nim na zařízeních Apple, chytrých televizích, herních konzolích i jinde. Líp už se na televizi dívat nejde. V aplikaci můžete nakupovat, půjčovat si, přehrávat a to vše na jednom místě. Apple TV + nabídne nové tituly Apple Original každý měsíc. Streamovat můžete do boxů, adaptérů i chytrých televizí a nainstalovat ji můžete na iPhony, Ipady? macy a Apple TV. První 3 měsíce jsou zdarma se zařízením Apple. Na ostatních zařízeních je 7 dní na zkoušku a pak 139 Kč měsíčně.

Apple Podcasty nabídnou víc než 700 000 nejlepších zábavních, komediálních, zpravodajských a sportovních pořadů. Na Apple jsou k dispozici v aplikaci Apple Podcasty, která umí skvěle vyhledávat podle názvu, tématu, hosta, moderátora, obsahu a dalších parametrů. Když se přihlásíte k odběru, budete dostávat upozornění na nové epizody. A na panelu Hned přehrát můžete pokračovat v poslechu napříč všemi svými zařízeními.

ITunes služby jsou dostupné i pro uživatele Windows. Můžete ji stahovat na Microsoft store. v aplikaci pro Windows jsou na jednom místě dostupné všechny složky - hudba, filmy, televizní programy a to včetně možnosti stahování pro off-line poslech.

Své předplatné můžete spravovat přímo ze své aplikace. Pokud hledáte více účtů na různá zařízení, ale fakturaci s platby chcete mít dostupné na jednom místě, můžete využívat funkci schvalování nákupů v rámci rodinného sdílení. Můžete přitom nastavit dětem volnost při rozhodování a přitom stále udržet kontrolu nad svými výdaji. Do aplikací si můžete nahrát své platební karty nebo zvolit i jiné způsoby platby a mít je přednastavené pro okamžitou platbu, kterou můžete buď autorizovat nebo nechat vše na automatickém placení. Nastavení těchto funkcí máte vždy 100 % pod kontrolou.

Pokud jste ztratili své staré zařízení nebo bylo zničeno, nemusíte zoufat. Po přihlášení pomocí Apple ID můžete stáhnout své dříve zakoupené aplikace, h udbu i filmy.

Přejeme příjemnou zábavu s ITunes.

🕙 Přidáno 2.8.2021
📂 Kategorie: Tipy

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbil článek?

Komentáře