Recenze Iphone aplikací 🕿 Vybíráme ty nejlepší aplikace a hry pro Iphone a Ipad.

Digitální karta Moje Penny

Máte už digitální kartu do Penny? Ceny stoupají. Měli byste využívat všechny věrnostní programy, protože jinak s inflací krok neudržíte. Nová digitální karta penny je navíc navázána rovnou na věrnostní program prostřednictvím aplikace. O žádnou akční nabídku tak už nepřijdete.

Pouze registrace do Moje PENNY vám přináší možnost dostávat slevy🡕 a kupóny🡕 šité na míru. Se stávající plastovou kartou PENNY tuto možnost mít nebudete. Zároveň pokud máte v aplikaci PENNY starou verzi digitální penny karty, je třeba tuto kartu s novým účtem propojit. Získáte tak výhody obojího.

Mezi výhody nové karty patří:

- slevy🡕 na vybrané produkty
- slevy🡕 ve věrnostních kampaních
- slevové kupony na vybrané produkty
- akční leták v elektronické podobě
- účast v soutěž🡕 ích
- časopis S PENNY u stolu za zvýhodněnou cenu

Jak postupovat při sjednání nového účtu pro stávající kartu?

Nejdříve musíte na přihlašovací stránce Moje PENNY kliknout na novou registraci a vybrat možnost - zda máte nebo nemáte už plastovou Penny kartu. Do pole pak vepíšete v případě spojení účtu číslo své penny karty. Na e-mail vám dorazí aktivační kód nebo si tento kód můžete vyzvednout na Penny prodejně. Pokud jste v minulosti společně s Penny kartou registrovali i e-mail, je možné, že tento e-mail už bude spojen s kartou a vy budete pouze vyzváni k ověření. V obou případech vám ale dorazí v tuto chvíli ověřovací e-mail. V emailové schránce potom musíte kliknout na červené tlačítko a Potvrdit. Budete přesměrováni do webové stránky Penny a do e-mailu vám dorazí další e-mail. V tomto e-mailu budete vyzváni na potvrzení propojení Penny karty. Bude vám doručen další potvrzovací e-mail, ve kterém kliknete na "aktivovat účet" a naposled budete přesměrováni do webu Penny. Nyní se už můžete přihlásit do účtu moje Penny. V tuto chvíli si už můžete stáhnout aplikaci PENNY do svého mobilního telefonu a přihlásit se zde.Stále je možné využívat pouze plastovou PENNY kartu. Tato varianta myslí na lidi, kteří nemohou nebo nechtějí mít digitální řešení. Karta ale nenabízí všechny výhody elektronického účtu Moje PENNY. Kupóny tak nebudou na míru. O kartu můžete stále žádat na pokladně. Použít ji můžete okamžitě na prodejně a nemusíte vyplňovat žádnou registraci. Základní slevová karta má tyto omezené výhody:

Sleva na vybraný sortiment z akčních letáků
Výhody ve věrnostních kampaních
Sleva na časopis S PENNY u stolu

Pravidla pro využívání věrnostního programu s aplikací i bez ní najdete samo zřejmě na webu Penny.cz.

Máte potíže se založením účtu nebo se spojením karty do digitálního účtu? Napište prosím e-mail na pennykarta@penny.cz, důkladně popište problém, který se Vám vyskytl a nezapomeňte uvést registrační údaje Vaší PENNY karty (například: celé jméno, datum narození, e-mail, adresa). Ochotně vám poradí.

🕙 Přidáno 2.6.2022
📂 Kategorie: Nákupy

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře