Recenze Iphone aplikací 🕿 Vybíráme ty nejlepší aplikace a hry pro Iphone a Ipad.

DM Active Beauty - slevy v mobilní aplikaci

Věrnostní program DM se vyplatí. Jmenuje se active beauty a vy s ním můžete mít třeba celý svůj nákup úplně zdarma.

Pokud máte plastovou kartičku, je třeba propojit svou kartu s online účtem. Pak můžete začít sbírat.

• Za každých 25 Kč nákupu získáte 1 bod

• 1 bod = sleva🡕 0,25 Kč

• Po dosažení minimální hranice 200 bodů můžete získat slevu na svůj nákup

Za nasbíraných 200 bodů získáte 50 Kč, při nasbírání 1000 bodů máte slevu 250 Kč. Záleží jenom na vás kolik bodů proměníte ve slevu na svůj nákup. Body je možné uplatňovat v prodejnách DM opakovaně během měsíce, stačí mít dostatek bodů na svém kontě. Body můžete sbírat ještě rychleji díky aktivitám na vícenásobné body nebo extra body. Každý měsíc jsou pro vás navíc připraveny speciální eKupony, které stačí aktivovat ve svém online kontě nebo aplikaci DM beauty a následně je uplatnit v prodejnách dm nebo na online shopu dm.cz. Body můžete sbírat také online. Stačí propojit své online konto s kartou a využívat tak výhod. Za samotné propojení kont získáte 200 extra bodů. K přičtení dojde do 30 dnů od propojení kont.

Pokud nejste členy můžete se se zaregistrovat snadno online. Svou kartu obdržíte do 2 - 4 týdnů domů poštou včetně doplňkové karty pro dalšího člena rodiny. Společně tak můžete sbírat body ještě rychleji. Pokud nechcete na novou kartu čekat a chcete sbírat body ihned, stačí vyplnit formulář DM na prodejně a tu můžete okamžitě použít pro svůj nákup. Konto si pak propojíte později do aplikace nebo online konta.

Pokud se tedy rozhodnete využívat aplikaci, nemusíte se starat kde se válí vaše plastová kartička. Kartu máte ve svém online kontu v aplikaci vždy po ruce. Je to jednoduché. Při placení otevřete aplikaci a přejdete do záložky Má karta. Tu kartu na pokladně naskenujete stejně jako plastovou kartičku. V aplikaci navíc máte přehled o stavu svého konta. Své kupony můžete v aplikaci aktivovat kdykoliv a kdekoliv. Aplikaci samozřejmě stáhnete ve svém obchodě pro Android i iOS. Co potom? Stačí jednoduše zadat své přihlašovací údaje (16místné číslo karty nebo e-mailovou adresu a PIN), které používáte pro přihlášení do svého active beauty online konta.

Body samozřejmě mají také platnost. Nejsou věčné. Body platí 36 měsíců od získání příslušných bodů v programu active beauty. V souladu s Podmínkami účasti v programu active beauty propadají nasbírané body dne 30. září, nejdříve však po uplynutí 36 měsíců od získání příslušných bodů v programu. Vezměte, prosím, v potaz, že z technických důvodů může v rámci propadání bodů v období ke 30. září a několik dnů poté docházet k odchylkám stavu Vašeho bodového konta. V případě, že se blíží propadnutí Vašich bodů, bude Vás tým active beauty informovat. Uplatněte své body dříve, než vyprší jejich platnost. Své body můžete uplatnit při nákupu ve všech prodejnách dm v České republice.

Pozor: karta má vlastní PIN, který musíte zadat při registraci do programu. Tento pin potřebujete pro přihlášení do konta. Potřebujete ho také pro získání slevy🡕 přímo v prodejně DM na zákaznickém displeji u pokladny.

🕙 Přidáno 15.11.2022
📂 Kategorie: Nákupy

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře