Recenze Iphone aplikací 🕿 Vybíráme ty nejlepší aplikace a hry pro Iphone a Ipad.

Globus Karta - jaké přináší výhody?

Věrnostní program Globus Bonus je skvělý způsob, jak ušetřit peníze za produkty, které potřebujete, aniž byste museli obětovat kvalitu. Nejenže získáte slevy🡕 na nákupy, ale také peněžní bonusy, které lze použít k platbě za budoucí nákupy. Program se snadno používá a nabízí odměny na základě celkové hodnoty vašich nákupů. Každé tři měsíce získáte novou úroveň věrnosti s přidruženými odměnami. Pokud se například dostanete na bronzovou úroveň s nákupem pod 8 000 Kč, získáte minimálně 6 slevových kuponů a slevu 5 % na jeden narozeninový nákup. Stříbrná úroveň s nákupy od 8 000 Kč do 16 000 Kč vám dává minimálně 10 slevových kuponů a 5 % slevu na jeden narozeninový nákup. A zlatá úroveň s nákupy nad 16 000 Kč vám dává minimálně 16 slevových kuponů a 10% slevu na jeden narozeninový nákup.

Pro zapojení do programu můžete získat buď plastovou kartu nebo klíčenku, nebo využít mobilní aplikaci ´Můj Globus´ či jiné aplikace věrnostních karet. A pro uplatnění odměn a bonusů stačí při platbě předložit kartu nebo aplikaci.

Kromě slev a peněžních bonusů poskytuje program také další výhody, jako je exkluzivní přístup ke speciálním akcím a akčním nabídkám. Při určitých nákupech můžete například získat další slevy🡕 na konkrétní produkty nebo kategorie nebo položky zdarma. Když budete věnovat pozornost těmto nabídkám, můžete ušetřit ještě více peněz na svých nákupech.

Dalším způsobem, jak ušetřit peníze, je kombinace slev a peněžních bonusů s dalšími nabídkami a akce🡕 mi. Můžete například použít slevový kupón🡕 🡕 a peněžní bonus k platbě za produkt, který je již v akci🡕 . Tímto způsobem budete moci ušetřit ještě více peněz při nákupu. Kromě toho můžete také použít peněžní bonusy k platbě za nepotravinářské zboží, jako jsou domácí potřeby, čisticí prostředky nebo produkty osobní péče, které nemají nárok na slevové kupóny🡕 .

Jedním z nejlepších způsobů, jak maximalizovat své odměny, je naplánovat si nákupy předem. Nahlédnutím do letáků a propagačních materiálů dostupných na Kupi.cz zjistíte, které produkty jsou v akci🡕 a které mají peněžní bonusy. Tímto způsobem si můžete vytvořit seznam produktů, které potřebujete, a zaměřit se na jejich nákup během nákupní cesty.

Je také dobré sledovat stav účtu a úroveň loajality. Tímto způsobem budete vědět, kdy se blížíte k dosažení nové úrovně, a můžete podle toho plánovat své nákupy, abyste získali maximální odměny.

Nakonec nezapomeňte využít své peněžní bonusy a slevy🡕 před vypršením platnosti. Mnoho zákazníků přichází o odměny, protože je zapomenou použít před vypršením platnosti. Nezapomeňte si tedy zkontrolovat data expirace a použít je včas.

Závěrem lze říci, že věrnostní program Globus Bonus je skvělý způsob, jak ušetřit peníze za produkty, které potřebujete, aniž byste museli obětovat kvalitu. Když pochopíte, jak program funguje, naplánujete si nákupy předem, budete mít přehled o svém účtu a maximalizujete své odměny, můžete za své nákupy ušetřit ještě více peněz. Tak už na nic nečekejte a začněte šetřit ještě dnes s věrnostním programem Globus Bonus.

🕙 Přidáno 26.1.2023
📂 Kategorie: Nákupy

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře