Recenze Iphone aplikací 🕿 Vybíráme ty nejlepší aplikace a hry pro Iphone a Ipad.

Kaufland Card - jak ušetřit?

Kaufland Card je věrnostní program, který budete milovat. Obchod Kaufland tento věrnostní program zavádí poměrně pozdě proti konkurenci, zato nabízí opravdovou inovaci. Své nákupy v Kauflandu dochutíte skvělými slevami🡕 . S kaufland Card si užijete skvělé slevy🡕 na vybrané produkty v letáku, sbíráte body a měníte je za atraktivní slevové kupóny🡕 . Také se můžete zapojit do soutěž🡕 í o hodnotné ceny a zážitky se zajímavými osobnostmi. S Kaufland Card vás čeká také spousta akcí a výhod u partnerů Kauflandu.

Svou Kaufland kartu si aktivujete snadno v aplikaci Kaufland nebo na webu muj.kaufland.cz nebo na tabletu v prodejně u Informací. Získáte tak všechny aktuální výhody.

Kaufland Card má podobu aplikace v mobilním telefonu, kterou stáhnete ve svém aplikačním obchodě.

Výhody této aplikace jsou rozdělené do čtyř kategorií.

První z nich jsou slevy🡕 . Každý váš nákup může být ještě levnější. S Kaufland Card totiž nakoupíte spoustu produktů exkluzivně za nižší cenu. V obchodě jsou tyto položky poznačeny v regálu a najdete je také označené v letáku. Samozřejmě je jejich přehled každý týden aktualizován přímo v aplikaci.

Partnerské slevy🡕 jsou také zajímavé. Vybrat si můžete odměny na různé věci - například na KFC kuřecí dobroty, slevové kódy do Astratexu na spodní prádlo nebo jízdenky na vlaky od Leo Express. Historicky jste také mohli za své nákupy šetřit u OMV nebo tarify u mibliních operátorů.

Nejdůležitějším pilířem Kaufland Card programu jsou ale zajisté akční kupóny🡕 . Za své nákupy sbíráte body, které můžete jednoduše měnit za akční slevové kupóny🡕 . Každý týden jsou pro vás připraveny nové kupóny🡕 na exkluzivní slevy🡕 . Je jen na vás, které z kupón🡕 ů si vyberete a aktivujete. Nabídka těchto kupón🡕 ů se mění každý týden, takže můžete ušetřit na různou škálu zboží. Ušetřit můžete také v různé výší - čím víc bodů investujete, tím vyšší sleva🡕 na vás čeká. Slevy platí i na zlevněné zboží a obvykle není ani nějaký limitující množstevní limit.

A nakonec jsou tu soutěže🡕 . Zažijete ještě více zábavy s Kaufland Card, když se zúčastníte soutěž🡕 í. Každý měsíc můžete soutěži🡕 t o hodnotné ceny a zážitky s ambasadory. Tak neváhejte a nakupujte s Kaufland Card. Do soutěž🡕 í se můžete zapojit přímo v aplikaci nebo na webu.

Digitální karta je ve vašem mobilu. Zařídíte jí z pohodlí domova. Ovšem můžete si k ní pořídit i fyzickou kartičku. Získáte ji u Informací v prodejnách a přímo na místě si ji můžete aktivovat. Aktivovat ji můžete i doma. Na Kaufland.cz najdete videonávod na aktivaci karty v aplikaci vy využívání fyzické kartičky. Karty můžete samozřejmě propojit a mít obě. Fyzickou kartu si můžete kdykoliv připojit k účtu v aplikaci. S jedním digitálním účtem navíc můžete spojit až pět karet. V jedné rodině tak můžete mít každý svou fyzickou kartu a zároveň budete sbírat body za nákupy na jeden účet. Pokud chcete rozdat karty celé rodině, u informací si vyzvednete všechny karty, které potřebujete (až 5) a pak je připojíte v aplikaci pod jeden účet. I na to najdete na kaufland.cz videonávod.

Přejeme vám příjemný nákup v Kauflandu a spoustu ušetřených peněz díky aplikaci Kaufland Card.

🕙 Přidáno 23.4.2022
📂 Kategorie: Nákupy

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře