Recenze Iphone aplikací 🕿 Vybíráme ty nejlepší aplikace a hry pro Iphone a Ipad.

Mobilní aplikace Makro

Objevte Pohodlný Nákup s Mobilní Aplikací Moje Makro!

Moderní doba přináší nové možnosti usnadnění každodenních úkolů, a jednou z těchto úžasných možností je mobilní aplikace Moje Makro. Významný obchodní řetězec Makro přichází s revolučním řešením pro vaše nákupy a nakupování tak, jak jste ho dosud nezažili. Aplikace nabízí nejen skvělé výhody, ale také pohodlí, které usnadní váš nákupní zážitek.

Seznamte se s funkcemi aplikace

1. Stravenky a bonusy

S aplikací Moje Makro máte vše pod kontrolou. Můžete jednoduše sledovat stav svého stravenkového konta a mít přehled o pohybu na něm. Navíc si můžete prohlédnout bonusové nabídky, které jsou exkluzivně dostupné pro uživatele aplikace.

2. Akční nabídky

Nikdy nezmeškáte aktuální akční nabídky díky aplikaci Moje Makro. Buďte v obraze s nejnovějšími slevami🡕 a výhodnými nabídkami na produkty z potravinového i nepotravinového sortimentu.

3. Kompletní Přehled Sortimentu

Nakupování se stan🡕 e hračkou díky možnosti vytvořit si vlastní nákupní seznam nebo seznam oblíbených položek. S aplikací v ruce budete mít neustále aktuální přehled o tom, co potřebujete.

4. Kreditní systém

Zjistěte svůj disponibilní kredit přímo v aplikaci. Sledování financí tak bude snadné a pohodlné.

5. Makro karta v mobilu

Zapomeňte na plastové karty. Stačí mít aplikaci a vaše Makro karta je vždy připravena k použití.

6. Skenování produktů

Při nakupování si můžete pohodlně naskenovat produkty a zjistit si jejich cenu a dostupnost ve vašem oblíbeném obchodě.

7. Kontakty a schůzky

Sjednávání schůzek s obchodním zástupcem nebo partnery je teď hračka. Stačí si vybrat datum a čas přímo v aplikaci.

Jak začít s aplikací Moje Makro?

1. Stáhněte si aplikaci: Aplikaci snadno naleznete v App Store nebo Google Play obchodě. Stačí pár kliknutí a máte ji na svém smartphonu.

2. Přihlaste se a ověřte totožnost: Přihlaste se do aplikace, naskenujte svoji Makro kartu a ověřte svoji totožnost pomocí SMS.

3. Využijte exkluzivní nabídky: Jakmile jste přihlášeni, můžete si prohlédnout atraktivní nabídky a využít slevy🡕 , které jsou dostupné pouze pro uživatele aplikace.

Takže proč ztrácet čas zdlouhavým hledáním v obchodě, když můžete mít všechno po ruce díky aplikaci Moje Makro? Stačí jednoduché tři kroky a vstupujete do světa pohodlných a výhodných nákupů.

Nejnovější nabídky a exkluzivní výhody

Aplikace Moje Makro přináší nejen pohodlí, ale také exkluzivní nabídky a výhody pro uživatele. Využijte speciální ceny na produkty z nepotravinového sortimentu a sledujte pravidelné aktualizace. Všechny partnerské benefity, jako jsou Bonus, Kredit, Individuální ceny a stav stravenkového konta, jsou nyní na dosah vaší ruky.

Jeden krok k lepším nákupům

Není nic jednoduššího, než si stáhnout aplikaci Moje Makro a začít využívat všechny její úžasné funkce. Buďte moderní a efektivní ve svých nákupech, a to díky chytrému řešení od Makro.

Pokud byste měli nějaké dotazy ohledně aplikace, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu makro@appelis.com. Jsme tu pro vás!

Výhody Bonusového programu

Zákazníci, kteří jsou členy Bonusového programu, se mohou těšit na další výhody. Stačí se nechat zařadit do programu a získat exkluzivní slevy🡕 a nabídky na základě vašeho obratu. Vyberte si to nejlepší pro své nákupy!

Speciální cenové nástroje

Aplikace Moje Makro přináší speciální cenové výhody na vybrané kategorie výrobků. Užijte si neuvěřitelné slevy🡕 na ovoce a víno, a to vše jen s aplikací ve svém smartphonu.

Stáhněte si aplikaci zcela zdarma a objevte nový způsob, jakým můžete nakupovat! Moje Makro - váš partner v pohodlných nákupech.

🕙 Přidáno 23.8.2023
📂 Kategorie: Nákupy

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře