Recenze Iphone aplikací 🕿 Vybíráme ty nejlepší aplikace a hry pro Iphone a Ipad.

Rat On A Skateboard

Rat on a skateboard je jednoduchá a překvapivě docela dobrá skate skákačka. Nečekejte žádný zázrak, spíše oddychovku na pár chvilek.

Hrajete za myšku na skejtu a vaším úkolem je skákat a vyhýbat se předmětům. Mimo to budujete skóre. Když se zrovna nevyhýbáte poskakujícímu baskeťáku nebo zelenému slizu tak sbíráte sýr a hvězdičky. Myška umí různé triky za které získáváte vyšší skóre. Můžete rovněž využívat objektů po cestě. Skákat na sudy nebo brousit zábradlí jako v Tony Hawk Pro Skater. Tvůrci se touto skate hrou zřejmě inspirovali. Proč ne, zábavné to je.

Cena: zdarma

Grafika je jednoduchý pixel art. Hezky vykreslená. Stará dobrá klasika, která je mnohdy lepší než super mega 3D grafika. Hra se tak vůbec neseká, je krásně plynulá. Hudba a zvuky jsou také příjemné. Zlatý střed. Ve hře najdete tři herní módy. Nekonečné dva levely jen s rozdílem objektů, které se vás snaží srazit ze skejtu. Jedním jsou basketbalové míče a druhým slupky od banánu. Třetí mód jsou výzvy. Máte nějaký úkol a ten musíte splnit s určitým skóre. Pokud se vám to podaří, jdete na další.

Tato myška nezklame, ani neohromí. Je to taková klasická hra, které vždy jsou a budou. Pokud na ní narazíte a bude zdarma neuděláte špatně, když si jí stáhnete.

🕙 Přidáno 20.6.2019
📂 Kategorie: Hry

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbil článek?

Komentáře

TyreMon (2020-08-26):
Oprava vany v Dluhoprudnom