Recenze Iphone aplikací 🕿 Vybíráme ty nejlepší aplikace a hry pro Iphone a Ipad.

Rossman Club - výhody díky mobilní aplikaci

Rossman věrnostní klub má novou aplikaci. Pokud ještě nejste členy věrnostního programu ROSSMANN CLUB, rozhodně byste měli členství zvážit. Obzvlášť, pokud navštěvujete Rossmann drogerie. Uchází vám totiž celá řada výhod. Samotná aplikace okamžitě nabídne spoustu slev a výhod. Další exkluzivní bonusy pak získáte sbíráním bodů z nákupů. Užívejte si interaktivní aplikaci, inspirativní články, prak🡕 ticky tipy i mapu prodejen. Členství vám garantuje nejen výhody na prodejnách, ale můžete svůj účet využívat také k online nákupům na internetu rovnou z aplikace.

První výhodou členství je uvítací kupón🡕 . Kupon se slevou🡕 20 % na váš první nákup získáte automaticky za registraci. Bude nahrán na vaši věrnostní kartu v mobilu. Pro uplatnění stačí na pokladně předložit vaši kartu v mobilu a sleva🡕 se odečte z prvního nákupu.

Další sleva🡕 přichází v podobě slevy🡕 za věrnost při sbírání bodů. Po nasbírání 15 bodů si můžete aktivovat 15 % slevový kupón🡕 🡕 na nákup. 1 bod získáte za každých 100 Kč nákupu.

Každý měsíc si členové klubu užívají exkluzivní slevu měsíce na vybranou řadu produktů. Každý si vybere. A když ne první měsíc, tak ten další.

Váš nákup online na vás bude čekat do 2 hodin od objednání nebo vám může být zaslán na vámi zadanou adresu.

Zákazníci, kteří se zaregistrovali do ROSSMANN CLUBu mají každé dva týdny exkluzivní slevy🡕 na už zlevněné produkty z letáku. Ušetří tak dvojnásobně.

Na vaše narozeniny na vás čeká 10 % narozeninová sleva🡕 . Každý rok 10 % na váš nákup. Pořádně se předzásobte.

Maminky a tatínkové ocení program ROSSMÁNEK, který je dostupný prostřednictvím stejné mobilní aplikace. I zde na vás čeká věrnostní karta v mobilu, sleva🡕 měsíce na exkluzivní řadu produktů, narozeninová sleva🡕 v měsíci narození dítěte a také každé dva týdny na zlevněné produkty z letáku.

V rámci věrnostního programu Rossmánek máte zpřístupněné odborné články, které vás provedou tím nejdůležitějším od prvních týdnů těhotenství po druhý rok vašeho dítěte. Dostane se vám také rad a tipů v článcích.

Abyste si mohli stáhnout aplikaci ROSSMANN CLUB musí být vaše zařízení připojené k internetu. Připojit se můžete prostřednictvím wifi nebo mobilních dat. Pak zamiřte do obchodu s aplikacemi. Uživatelé telefonů Apple otevřou App Store, uživatelé Googlu Play Store. Tam vyhledáte ROSSMANN CLUB a kliknete na instalaci aplikace. Aplikaci po instalaci otevřete. Zobrazí se vám registrační formulář. Pokud už údaje máte, přihlásíte se. Pokud nemáte, zaregistrujete se prostřednictvím své e-mailové adresy.

Jak využít získané body?

Za nasbírané body (100 Kč za nákup = 1 bod)
můžete aktivovat vámi vybrané slevové kupony.

Slevové kupony najdete ve své mobilní aplikaci ROSSMANN CLUB
v záložce Kupony.

Za 15 nasbíraných bodů je možné využít například slevu za věrnost,
tedy aktivovat si slevový kupon -15 % na váš nákup*.

Pozor, body za nákup platí pouze jeden rok. Nezapomeňte tedy nasbírané body včas vyměnit za exkluzivní bonusy. Nezapomeňte tedy své body uplatňovat hned jak to bude možné.

🕙 Přidáno 8.9.2022
📂 Kategorie: Nákupy

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře