Recenze Iphone aplikací 🕿 Vybíráme ty nejlepší aplikace a hry pro Iphone a Ipad.

Stocard - všechny věrnostní karty v jedné aplikaci

Potřebujeme ještě dneska peněženku? Statistika ukazuje že česká společnost se velmi rychle přesouvá od hotovosti k elektronickému placení. Většina z nás tedy nosí ve své peněžence jen několik stovek jaksi "pro jistotu" a zbytek peněz máme na svém bankovním účtu a čerpáme je prostřednictvím platební kartu. A mnozí si svou kartu nahráli do svého telefonu nebo chytrých hodinek a nemusí tedy nosit ani to.

Politici se předhánějí, kdo v digitalizaci pokročí nejdále. Zdá se, že v blízké budoucnosti už nebudeme potřebovat žádné řidičské průkazy ve formě kartičky a budeme mít průkaz nahraný v telefonu. Stejně tak občanský průkaz bude moct být v budoucnu elektronický. Zdá se tedy, že peněženku budeme moci odložit a nechat doma. Ale ne! co věrnostní kartičky! Jak se prokážu v Bille, abych dostal body do svého účtu? I na to samozřejmě existuje řešení a tomuto řešení se říká Stocard.

Pokud si do svého telefonu nainstalujete aplikaci Stocard, uložíte si do ní zdarma všechny své věrnostní kartičky. Budete součástí komunity 60 milionů uživatelů po celém světě. V tuhle chvíli už budete moct v blízké budoucnosti odhodit svou peněženku a pobíhat po městě jenom se svým telefonem nebo chytrými hodinkami.

Jak to funguje? Během nákupu si jednoduše načtete věrnostní kartu na telefonu a pokladní naskenuje kód. Sbíráte tak věrnostní body tak, jak jste zvyklí. (pozor je doporučeno nepoužívat v aplikaci tmavé pozadí, protože čtečky kódů mají někdy s reverzním obrazem problém).

Aplikace Stocard toho ale umí mnohem více. Najdete tu totiž slevové kupóny🡕 , slevy🡕 , letáky a katalogy. Je to taková databáze nejvýhodnějšího nákupu.

Prostřednictvím Stocard můžete přidávat karty s QR kódem do Apple Wallet. Vývojáře této aplikace můžete kontaktovat prostřednictvím mailu support@stocardapp.com.

Aplikaci můžete nainstalovat na zařízení Apple i Android a najdete je ve svých obchodech pro aplikaci. Aplikace je zcela zdarma a současně v ní nenajdete žádné reklamy

Věrnostní karty digitalizujete velmi snadno a rychle - stačí použít fotoaparát svého mobilního zařízení a aplikace se už postará o zbytek. Aplikace opravdu umí uložit všechny věrnostní karty. Na výběr máte z více než 1800 přednastavených karet. Karty můžete filtrovat například podle toho, jak je často používáte. Aplikace je optimalizovaná pro Českou republiku. Karty Stocard je navíc možné exportovat z aplikace ven, pokud byste to potřebovali - třeba pro poslání v e-mailu.

Jedinou nevýhodou této aplikace je fakt, že když vám dojde baterka v telefonu, nemůžete kartičku použít. Ale také nemůžete ani zaplatit. Proto je vhodné s sebou vždy nosit powerbanku - alespoň maličkou v batohu🡕 . Dělají se i takové, které zároveň poslouží jako baterka, takže si můžete svítit na cestu.

Aplikace určitě do budoucna bude mít další funkce, které aktuálně chybí. Hodila by se třeba aktualizovaná mapa obchodů, přehled otevíracích dob nebo třeba speciální slevy🡕 pro uživatele aplikace. Sledujte tedy novinky - na aplikaci se stále pracuje a své návrhy můžete také zasílat na výše zmíněný e-mail.

🕙 Přidáno 4.2.2022
📂 Kategorie: Tipy

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbil článek?

Komentáře