Recenze Iphone aplikací 🕿 Vybíráme ty nejlepší aplikace a hry pro Iphone a Ipad.

Tesco Clubcard - slevy s mobilní aplikací

Tesco Clubcard je zákaznický věrnostní program, který nabízí Tesco, nadnárodní prodejce potravin a smíšeného zboží se sídlem ve Spojeném království. Program Clubcard je dostupný v řadě zemí světa včetně České republiky.

Jako člen Clubcard můžete získávat body za své nákupy v obchodech Tesco a u participujících partnerů a tyto body můžete vyměnit za slevy🡕 na budoucí nákupy, odměny a další výhody. Získané body lze sledovat pomocí aplikace Clubcard, která je k dispozici ke stažení na App Store a Google Play.

Chcete-li se zapojit do programu Clubcard v České republice, budete muset navštívit prodejnu Tesco a požádat o Clubcard. Můžete se také přihlásit online prostřednictvím webu Tesco. Jakmile máte Clubcard, můžete začít získávat body za své nákupy naskenováním karty nebo zadáním svého telefonního čísla u pokladny.

Mezi výhody programu Tesco Clubcard v České republice patří slevy🡕 na pohonné hmoty, slevy🡕 na vybrané produkty na prodejně a možnost uplatnit body za slevy🡕 na nákupy nebo za odměny, jako jsou poukázky, cashback a cestování. Body Clubcard můžete také použít k přístupu k exkluzivním nabídkám a akcím.

Celkově lze říci, že program Tesco Clubcard v České republice je programem odměňování zákazníků, který vám umožňuje získávat body za vaše nákupy a vyměňovat je za slevy🡕 a odměny. Je to pohodlný a obohacující způsob nakupování v Tescu a zúčastněných partnerech.

Ze všeho nejdůležitější je však vůbec být členem programu Tesco Clubcard. Není to ani rok zpátky, kdy Tesco překopalo systém slev. Prakticky všechny slevové akce🡕 v Tescu jsou teď závislé na použití Clubcard. Bez této karty se do tohoto obchodu vůbec nevyplatí chodit. Slevy v tomto programu jsou opravdu vysoké. Sleva s kartou může být srovnatelná s cenou v akci🡕 v jiných obchodech. Ovšem bez karty platíte klidně i 2x tolik za stejný produkt.

Naštěstí nemusíte už nosit vůbec plastovou kartičku a na všechno si vystačíte s mobilní aplikací. Mobilní aplikaci můžete stahovat zdarma v obchodě s aplikacemi pro Android i Apple.

Aplikace Tesco Clubcard spoléhá trochu nemoderně na čárové kódy. Musíte tak naskenovat svoji kartu pomocí čárového kódu a stejně tak musíte naskenovat jakoukoliv výhodu, kterou jste si za body koupili nebo kterou jste dostali - tedy kupón🡕 na rajčata, kupón🡕 na sýr, kupón🡕 na více bodů a podobně. Kódy na slevu je nutné naskenovat těsně před platbou - je to jiná forma platby. Teprve potom přejdete na platbu hotovostí nebo kartou pokud platíte na samoobslužné pokladně. Při platbě na běžné pokladně musíte pokladní připomenout, že máte kupóny🡕 a ona pak musí každý jednotlivý kupón🡕 naskenovat.

Každých 300 bodů můžete převést na 30 Kč nákupu. Kromě kupón🡕 ů a sběru bodů nabídne aplikace také možnost vytváření nákupních seznamů, prohlížení aktuálních akčních nabídek. Svůj účet s body můžete zpřístupnit také z webového rozhraní, pokud nemáte možnost si aplikaci stáhnout nebo si chcete nabídky prohlédnout na počítači, kde je větší obrazovka.

Pokud alespoň několikrát do roka navštěvujete Tesco, je tato aplikace na rozdíl od ostatních obchodů prak🡕 ticky nutností. Tak na to myslete, než do obchodu vyrazíte.


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 20.12.2022
📂 Kategorie: Nákupy

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře