Recenze Iphone aplikací 🕿 Vybíráme ty nejlepší aplikace a hry pro Iphone a Ipad.

Teta Drogerie - získejte slevy pomocí mobilu

Nakupujete rádi v Teta drogeriích po celé ČESKÉ REPUBLICE? Pak je pro vás jednoznačně nejlepší si stáhnout aktualizovanou aplikaci Drogerie Teta do vašeho mobilního zařízení. Získáte tak přehled o svých benefitech do Teta klubu i o dalších probíhajících akcích.

Díky této mobilní aplikaci už vám neunikne žádná skvělá nabídka. Můžete si v ní na jednom místě prohlížet jaké jsou aktuální slevy🡕 na celé segmenty, značky i jednotlivé produkty. O nových akcích nebo o platnosti nového Teta letáku budete informováni pomocí upozornění. Nezapomeňte si tedy při instalaci aplikace povolit všechna upozornění.

Po přihlášení do Teta klubu (nebo spárování účtu s existující kartou) budete informováni o svém věrnostním statusu, o počtu bodů na vašem účtu nebo o tom, zda již můžet ebody využít na slevu na celý nákup. Díky aplikaci budete mít Teta kartu vždycky po ruce a při placení ji jednoduše ukážete v mobilním telefonu. Získáte tak za každý nákup věrnostní body, které následně můžete proměňovat na slevu za celý nákup. Aplikace vám navíc umožní také skenovat produkty na prodejně a dohledat si k nim informace na webu Tety.

Aplikace Teta Drogerie je dostupná pro zařízení se systémy Android a iOS. STáhnout si ji můžete zdarma v obou obchodech pro tyto systémy.

Instalace aplikace je jednoduchá:


- Ve svém mobilním telefonu jděte do Google Play nebo App Store
- Do vyhledavače v Google Play nebo App Store zadejte název: Teta drogerie
- Po dohledání aplikace Teta drogerie CZ zvolte Nainstalovat

PO instalaci této aplikace otevřete a povolíte zasílání informačních zpráv a přístup k poloze. Pro snadnější dohledání můžete využít QR kódy ke stažení na webu tetadrogerie.cz.

V současné době aplikace neumožňuje objednávat produkty. Objednat si ale můžete z e-shopu přes webový prohlížeč na telefonu i na počítači. V aplikaci zatím není možné ani upravovat svoje údaje. Tyto úkony ale můžete provádět prostřednictvím webové aplikace. Přes aplikaci se můžete snadno přihlásit nebo registrovat do Teta klubu. Aplikaci je možné využívat i v telefonech bez Google služeb, protože je dostupná v rámci Huawei AppGallery. V aplkaci se zobrazují aktuálně platné slevy🡕 na celé značky nebo produkty. Pro dohledání konkrétních produktů budete přesměrováni na web tetadrogerie.cz.

Výhody:

Aktuální slevy🡕
i zobrazení celého
Teta letáku jednoduše
v mobilu


Snadné nalezení
nejbližší Teta prodejny
včetně otvírací doby


Teta karta
vždy při ruce


Přehled o stavu
věrnostních bodů
a díky tomu i přehled
o možnosti čerpání slevy🡕
10 % na celý nákupOsobní kupony
se speciální slevou
na jedno kliknutí


Pokud nakupujete na e-shopu nebo si necháváte u partnerů Tety vyrobit fotografie, nezapomeňte využívat své slevové kupóny🡕 nebo kódy. Je to další metoda jak ušetřit při svých nákupech. Pokud budete kombinovat Teta věrnostní klub se slevovými kódy, které najdete na webu, totální úspora při každém vašem nákupu je prak🡕 ticky garantována.


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 13.10.2022
📂 Kategorie: Nákupy

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře