Recenze Iphone aplikací 🕿 Vybíráme ty nejlepší aplikace a hry pro Iphone a Ipad.

Vyhrajte s aplikací Action

Další týdenní akce🡕 : jen pro vás

Jste zvědaví, co vám oblíbený obchodní řetězec Action přichystá na příští týden? Díky jejich inovativnímu loajálnímu programu můžete nyní získat exkluzivní náhled do připravovaných akcí! To vše jen s pomocí vaší zákaznické karty Action. Představte si, že každý váš nákup se může proměnit v přístupový klíč k nejžhavějším nabídkám, které jsou dosud utajené před širokou veřejností.
Jak to celé funguje?

Přístup k nadcházejícím akcím: Stačí, když při svém dalším nákupu v Action načtete digitální zákaznickou kartu. Tím automaticky získáte exkluzivní přístup k nabídkám pro následující týden. A nejen to, přístup zůstává aktivní po celý měsíc!

Kde najdu tuto akci🡕 ? Všechny informace najdete pohodlně ve vaší Action aplikaci. V záhlaví klikněte na sekci "Týdenní akce🡕 " a pak na "Příští týden". Zde se po načtení zákaznické karty zobrazí nabídky na nadcházející týden.

Proč by mi mohl přístup vypršet?

Platnost přístupu: Nezapomeňte, že váš exkluzivní přístup k příštím týdenním akcím má omezenou dobu trvání. Konkrétně vyprší po 30 dnech od posledního nákupu, při kterém jste načetli vaši zákaznickou kartu. Pokud si nejste jisti, zda máte stále přístup, jednoduše zkontrolujte vaši digitální účtenku nebo se obraťte na zákaznický servis.

Stírejte a vyhrajte: Představte si, že každý váš nákup v Action může být nejen příjemným zážitkem, ale i šancí na výhru atraktivních cen. Tuto možnost vám nyní nabízí akce🡕 "Stírejte a vyhrajte", která je k dispozici pro všechny držitele digitální zákaznické karty Action.

Jak se mohu zúčastnit?

Získání stíracího losu: Každý nákup v Action, při kterém načtete vaši digitální zákaznickou kartu u pokladny, vám automaticky přinese digitální stírací los. Los dostanete přímo do vaší aplikace Action.
Omezení: Maximální počet stíracích losů, které můžete získat, je omezen na jeden los za den.

Co mohu vyhrát?

Hlavní cena: Výhry se liší, ale hlavní atrakcí jsou dárkové karty Action, jejichž hodnota může dosáhnout až 1 000 Kč. Šance vyhrát je s každým nákupem, takže čím více nakupujete, tím větší šance máte.

Kdy a jak zjistím, že jsem vyhrál/a?

Okamžitý výsledek: Ihned po seškrábání losu ve vaší aplikaci zjistíte, zda jste vyhráli. Výhra je okamžitě zaznamenána a můžete ji uplatnit při dalším nákupu.

Platnost losů: Stírací losy můžete získávat až do určitého data, které Action určí. Po tomto datu jakékoli nevyužité losy ztrácejí svou platnost.

Další informace

Věkové omezení: Akce "Stírejte a vyhrajte" je určena pro účastníky starší 18 let.

Technické požadavky: Ujistěte se, že máte v mobilu nainstalovanou nejnovější verzi aplikace Action, která je k dispozici pro Android i iOS. Aktualizace aplikace zajišťuje, že vše bude fungovat bez problémů.

Kde najdu svůj los? Vaše stírací losy naleznete v části "Moje stírací losy" ve vašem účtu v aplikaci Action.

Karta "Můj Action" vám otevírá dveře nejen k tajným akcím, ale i k účasti v dalších zábavných akcích. Nezapomeňte, že pro účast v akci🡕 "Stírejte a vyhrajte" musíte mít aplikaci Action a účet "Můj Action".

V aplikaci Action si můžete snadno vytvořit seznam oblíbených produktů, sledovat aktuální i budoucí týdenní nabídky a dokonce použít váš telefon jako skener pro zjištění více informací o produktech.

Tak neváhejte, využijte všech výhod, které Action nabízí svým věrným zákazníkům. Zjistěte, co vás čeká v nadcházejících akcích a nechte se překvapit výhodami a zábavou, které na vás čekají. Nakupování v Action je nyní ještě vzrušující a výhodné!


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 29.12.2023
📂 Kategorie: Nákupy

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře