Recenze Iphone aplikací 🕿 Vybíráme ty nejlepší aplikace a hry pro Iphone a Ipad.

Získejte každou 11. kávu zdarma s aplikací Tchibo

Užijte si pohodlný nákup a výhody ve vašem mobilu.

Pokud jste fanouškem značky Tchibo🡕 a rádi nakupujete jejich produkty, neměli byste přehlédnout skvělou mobilní aplikaci Tchibo🡕 . Tato aplikace vám přináší mnoho výhod a usnadňuje váš nákupní zážitek. Podívejme se blíže na její funkcionality, výhody a jak ji můžete získat.

Stažení aplikace Tchibo🡕 je snadné a rychlé. Pro majitele iPhonů stačí navštívit App Store a pro uživatele s Androidem je dostupná ve službě Google Play. Samozřejmě, můžete ji stáhnout také přes QR kód, který najdete na oficiálních stránkách Tchibo🡕 . Stačí si vybrat správnou verzi pro váš operační systém a kliknout na tlačítko stáhnout. To je vše, a už si můžete užívat snadný a rychlý přístup k Tchibo🡕 .

Jednou z největších výhod aplikace Tchibo🡕 je možnost mít vždy po ruce svou Tchibo🡕 Card. Vaše věrnostní kartička je přístupná přímo ve vašem mobilním zařízení. Po přihlášení do aplikace uvidíte svou Tchibo🡕 Card ve vrchních záložkách. Stačí na ni kliknout a zobrazí se vám kartička spolu s čárovým kódem a počtem nasbíraných zrnek. Díky tomu máte vždy přehled o aktuálních slevách a počtu vašich Věrnostních zrnek.

Další skvělou funkcí jsou push notifikace, které vás informují o nejnovějších slevách a nabídkách. Tak nezmeškáte žádnou zajímavou akci🡕 a vždy budete mezi prvními, kdo se dozví o výhodných nabídkách.

Pro milovníky kávy je ve vyhlídkách ještě jedna příjemná výhoda - Kávenka. Pouze v aplikaci Tchibo🡕 sbíráte virtuální razítka za čerstvě připravené nápoje na kávovém baru v kamenných obchodech Tchibo🡕 . A nejlepší na tom je, že každou jedenáctou kávu🡕 dle vašeho výběru dostanete ZDARMA. Více informací o této výhodě najdete v sekci Kávenka na webových stránkách Tchibo🡕 .

A na koho je aplikace Tchibo🡕 zaměřena? Je dostupná pro majitele iPhonů s minimální verzí iOS 11.0 a také pro uživatele smartphonů s minimální verzí Android 4.4 nebo vyšší. To znamená, že aplikaci si může stáhnout prak🡕 ticky kdokoli s kompatibilním zařízením.

Jistě vás zajímá, kolik za aplikaci Tchibo🡕 zaplatíte. Odpověď je jednoduchá - aplikace je samozřejmě ZDARMA pro všechna zařízení. Tchibo🡕 chce, aby vám poskytl co nejpohodlnější způsob nakupování a využívání jejich výhod.

Nabízí se také otázka, zda dostanete svou Tchibo🡕 Card při registraci přes aplikaci Tchibo🡕 . Odpověď je ano, svou Tchibo🡕 Card obdržíte poštou i v tomto případě. Stačí se zaregistrovat a počkat na doručení.

Aplikace Tchibo🡕 je navržena tak, aby automaticky zobrazovala nejnovější obsah a slevové kupóny🡕 . Pokud máte aktivní internetové připojení, aplikace se sama aktualizuje a stahuje všechny novinky. Díky tomu budete vždy informováni o aktuálních akcích a nezmeškáte žádnou výhodnou nabídku.

Co když se vyskytnou problémy s aplikací Tchibo🡕 ? Můžete se obrátit na zákaznickou podporu prostřednictvím e-mailu na adrese service@tchibo.cz nebo zavolat na bezplatnou zákaznickou linku 800 900 826. Odborný tým vám ochotně pomůže s veškerými dotazy a případnými problémy.

Aplikace Tchibo🡕 není omezena pouze na Českou republiku. Je dostupná také v dalších zemích, jako jsou Německo, Rakousko, Švýcarsko, Polsko, Maďarsko, Slovensko a Turecko. Pokud tedy patříte k zákazníkům Tchibo🡕 v těchto zemích, můžete si také vychutnat všechny výhody této aplikace.

Na závěr je třeba zmínit, že k používání aplikace Tchibo🡕 nepotřebujete online účet Tchibo🡕 ani registraci v programu Tchibo🡕 Card. Avšak pro plnou funkcionalitu aplikace, včetně slevových kupón🡕 ů a digitální karty Tchibo🡕 Card, je potřeba mít online účet Tchibo🡕 . Můžete si ho snadno a bezplatně vytvořit přímo prostřednictvím aplikace Tchibo🡕 nebo na webových stránkách tchibo.cz.

Pokud již máte Tchibo🡕 Card, ale ještě nemáte online účet, nevadí. I v tomto případě můžete využívat aplikaci Tchibo🡕 . Pokud však chcete mít digitální Tchibo🡕 Card a přístup k slevovým kupón🡕 ům, můžete si snadno a zdarma založit online účet přes aplikaci nebo webové stránky Tchibo🡕 . Propojení nového online účtu Tchibo🡕 a stávající Tchibo🡕 Card může trvat až 48 hodin.

Naopak, pokud máte online účet Tchibo🡕 , ale ještě nemáte Tchibo🡕 Card, není to žádný problém. Můžete stále využívat aplikaci Tchibo🡕 a všechny její funkce. Pokud si přejete mít Tchibo🡕 Card a využívat výhody spojené s touto kartou, jednoduše požádejte o Tchibo🡕 Card přes aplikaci nebo webové stránky Tchibo🡕 . Kartička vám bude zaslána poštou a digitálně se objeví v aplikaci do 48 hodin.

Aplikace Tchibo🡕 je skvělým společníkem pro váš nákupní zážitek. Umožňuje vám pohodlně nakupovat, mít vždy po ruce svou Tchibo🡕 Card, být informován o aktuálních slevách a navíc sbírat razítka pro Kávenku. Nezapomeňte si stáhnout aplikaci Tchibo🡕 a zažijte nový rozměr pohodlného nákupu s Tchibo🡕 přímo ve vašem mobilu.


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 21.7.2023
📂 Kategorie: Nákupy

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře